جدول پخش هفتگی
در این روز سریالی برای نمایش وجود ندارد!

آخرین کنسرت گروه “کوئین” با اعضای اصلی آنها در ومبلی لندن.این کنسرت آخرین اجرای زنده “فردی مرکوری” با گروه بود…

دانلود فیلم Madonna: Rebel Heart Tour 2016

تور جهانی"مدونا" خواننده‌ی آمریکایی که به منظور حمایت از سیزدهمین آلبوم استدیویی اش یعنی "قلب سرکش" برگزار شد. او در این تور به مکان های مختلفی از جمله آمریکای شمالی، آسیا، اروپا و اقیانوسیه سفر کرد و به اجرای زنده پرداخت…

این مستند پیرامون اجرای زنده گروه راک انگلیسی "رولینگ استونز" در کشور کوبا شهر هاوانا می باشد که جمعیت مردمی که به کنسرت آمدند بالای 1 میلیون نفر بود.

فیلم "کنسرتی" پیرامون بند معروف راک "لد زپلین" در میدان مدیسون شهر نیویورک ، که به صورت زنده فیلمبرداری و  با عوامل آن مصاحبه شده است..

گروه لد زپلین به صورت گسترده‌ای به عنوان یکی از موفق‌ترین، نوآورانه‌ترین و تأثیرگزارترین گروه‌های تاریخ شناخته می‌شود، موفق‌ترین بازدیدار آن‌ها در سال ۲۰۰۷ در کنسرت بزرگداشت Ahmet Ertegun در لندن بود که جیسون بونام، فرزند جان بونام، جای پدرش را در نقش نوازنده درامز گرفت.این کنسرت با 20 میلیون درخواست بلیط پر تقاضا ترین کنسرت تاریخ موسیقی لقب گرفت که این مستند شامل این کنسرت میباشد.

گروه موسیقی پینک فلوید یکی از تاثیر گذارترین گروه های راک انگلیسی است که توانسته است موفقیت های چشم گیری را کسب نماید . اعضای اصلی این گروه چهار دانشجو به نام های سید برت، نیک میسن، راجر واترز و ریچارد رایت هستند که این گروه را در سال 1965 تشکیل دادند . در مستند The Story Of Wish Tou Were Here تیم تهیه کننده به بررسی روند شکل گیری آهنگ ها و الهام گیری آن ها می پردارند و شما را با مراحل ساخته شدن آن ها آشنا می سازند . این مستند دارای مصاحبه مصاحبه ای اختصاصی با اعضای گروه است که در آن به بیان خاطرات خود از گذشته می پرازند و شما را با آن ها آشنا می سازند .

 Pink Floyd Live at Pompeii  نام یک کنسرت فیلم است که در آن گروه موسیقی پراگرسیو راک پینک فلوید در آمفی‌تئاتر پمپئی واقع در پمپئی ایتالیا به اجرای آهنگ‌های خود می‌پردازد. این اجرا بدون هیچ تماشاگری اجرا و ضبط شد. کارگردان این کنسرت فیلم آدریان میبن است.